Auto na Akumulator Mercedes G63 4x4 Czerwony - USZKODZONY ZDERZAK
Symbol: bbh-002.czerwony
Dostępność: 0 szt.
Cena: 570.00 Cena przed promocją: 799.00 -29%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: bbh-002.czerwony
Dostępność: 0 szt.
Cena: 570.00 Cena przed promocją: 799.00 -29%
.png)
UWAGA! Autko posiada pęknięty zderzak tylni. Zdjęcia poniżej.
TECHNICZNIE 100% jak nowy!



| Informacje o produkcie | |
| Model | Mercedes G63 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 120cm x 75cm x 67cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 20kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, SD, Wejście MP3 |




