Auto Na Akumulator Mercedes GT63 AMG DKGT63 24V Cichy Silnik Matowy Zielony
Symbol: 29032
Dostępność: 18 szt.
Cena: 2311.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 29032
Dostępność: 18 szt.
Cena: 2311.00
Auto Na Akumulator Mercedes GT63 AMG DK-GT63 24V Cichy Silnik Matowy Zielony
Wymiary opakowania:
148,5 cm x 83 cm x 37,5 cm
Waga opakowania:
47,5 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | DK-GT63 Mute Motor |
| Kolor | Zielony Matowy |
| Silnik | 2x320W Mute Motor |
| Akumulator | 24V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 146 cm x 87 cm x 56,5 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 40 kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | - |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB Bluetooth, FM Radio mp3 |
| Długość towaru w centymetrach | 146 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 87 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 57 |
| Waga gabarytowa w gramach | 120669 |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl