Auto Na Akumulator Audi R8 Lift A300 Niebieskie
Symbol: 9043
Dostępność: 17 szt.
Cena: 639.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9043
Dostępność: 17 szt.
Cena: 639.00
Auto Na Akumulator Audi R8 Lift A300 Niebieskie
Wymiary opakowania:
108 cm x 55 cm x 26 cm
Waga kartony;
14 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Audi R8 |
| Kolor | Niebieski |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 107cm x 58cm x 48cm |
| Prędkość | 3-6 km/h |
| Masa Własna | 31kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | x |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl