WIELKI MOTOR ŚCIGACZ MIĘKKIE KOŁA EVA, AMORTYZATORY 12V
Symbol: J-528-CZERWONY
Dostępność: 0 szt.
Cena: 508.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: J-528-CZERWONY
Dostępność: 0 szt.
Cena: 508.00
WIELKI MOTOR ŚCIGACZ 12V
Absolutna nowość !!!!!!
Motor ścigacz
Miękkie koła EVA oraz tylny amortyzator zapewnią pełen komfort jazdy.

Nowoczesny wygląd:






Amortyzowane tylne koło:

Miękkie koła EVA.


Wygodne siedzenie i wejście do ładowarki:

Boczne kółka ułatwiają jazdę mniejszym kierowcą.
Miękkie koła EVA.


Świecące światła przednie:




Opis przedmiotu:
Motor ścigacz miękkie koła EVA, amortyzatory bardzo dobre i mocne silniki.
Koła wykonane z EVA - miękkie i ciche.
Dodatkowym atutem tego pojazdu są boczne kółka, które dla uczących się jeździć są dużym ułatwieniem w prowadzeniu pojazdu. Kółka można w łatwy sposób odkręcić tak aby doświadczony fan 2 kółek jeździł motorem jak dorosły motocyklista. Boczne koła można zdemontować.
Motor napędzany jest dwoma silnikami 12 V 18000 obrotów, dzięki czemu może poruszać się zarówno po nawierzchni utwardzonej jak i trawie czy pagórkach.
Podczas jazdy motor świeci przednimi światłami, posiada podświetlany włącznik i liczniki posiada dźwięk klaksonu oraz uruchamiania motoru - bardzo realistyczne.
Pojazd przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat.
Najmocniejsza wersja pojazdu posiada dwa silniki 45 Wat:
Motor posiada:
| Napęd: | Dwa silniki 45 W 18000 RPM |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator 2x6 V 4,5Ah |
| Ładowarka: | 230 V 50 Hz 12V DC 700 MA |
| Wymiary pojazdu: | długość ok:: 101 cm,szerokość rączek kierownicy ok.: 40 cm, wysokość rączek od ziemi ok.:50 cm wysokość 65 cm, szerokość z kołami tylnymi - rozstaw 47 cm, średnica koła EVA ok. 27 cm, szerokość koła EVA 8 cm, prześwit od podłoża: 9 cm, wymiar siedziska: długość ok. 21 cm, szerokość ok 15 cm, wysokość siedzenia od ziemi ok: 41 cm |
| Max obciążenie pojazdu | 25 kg |
| Waga pojazdu | 9,4 kg |
| Prędkość i jazda | Jazda w przód i w tył do 6 km/h |
| Efekty świetlne | Tak, światła przednie, podświetlane liczniki i włącznik |
| Hamowanie | Pojazd hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu |
| Efekty dźwiękowe: | Tak, głos pracy silnika motoru i odpalania, klakson i piosenki dyskotekowe |
| Kontrolka naładowana baterii | Nie |
| Czas ładowania: | 8 do 12 godzin |
| Czas jazdy | do 2 godzin jazdy w zależności od warunków zewnętrznych |
| Dodatkowe funkcje: | Dźwięki jazdy motoru, odpalania światła, miękkie koła EVA, amortyzatory kół tylnych |
| Gwarancja: | pisemna 12 miesięcy |
| Wymiar opakowania | 92,5 cm x 35,5 cm x 50 cm |
| Waga z opakowaniem. | 11,9 kg |
| Wysyłka i montaż: | Pojazd do montażu wysyłany w oryginalnym kartonie - czas montażu ok 15-20 minut |
W komplecie:
Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.