Traktor Na Akumulator A011 24V Czerwony
Symbol: 17312
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1890.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 17312
Dostępność: 14 szt.
Cena: 1890.00
Traktor Na Akumulator A011 24V Czerwony
Wymiary opakowania:
152 cm x 58 cm x 53 cm
Waga opakowania:
33 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | A011 |
| Kolor | Czerwony |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 2x12v10Ah |
| Wymiary Pojazdu | 135cm x 82cm x 103cm |
| Prędkość | 8-10 km/h |
| Masa Własna | 28kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | X |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Audio | USB, mp3 |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl