Quad Na Akumulator S615 Żółty 24V
Symbol: 19515
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19515
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Quad Na Akumulator S615 Żółty 24V
Wymiary opakowania:
107 cm x 57 cm x 48 cm
Waga opakowania:
23,8 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Quad S615 |
| Kolor | Żółty |
| Silnik | 4x80W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 113cm x 66cm x 72cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 20kg |
| Max. Obciążenie | 59kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✕ |
| Otwierane Drzwi | ✕ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Panel muzyczny, Radio FM, USB, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl