Quad Na Akumulator OUTLANDER ATV- 13EA Niebieski
Symbol: 20435
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 20435
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Quad Na Akumulator OUTLANDER ATV- 13EA Niebieski
Wymiary opakowania:
104 m x 63 cm x 50 cm
Waga opakowania:
58 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | ATV-13EA |
| Kolor | Niebieski |
| Silnik | 1000W Bezszczotkowy |
| Akumulator | 36V12Ah Kwasowo-ołowiowy |
| Wymiary Pojazdu | 115 cm x 70 cm x 70 cm |
| Prędkość | 27km/h |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Masa Własna | 30kg |
| Max. Obciążenie | 60kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Tylny i przedni hamulec tarczowy |
| Zawieszenie | Dwa amortyzatory z przodu+ jeden tylny |
| Kluczyki | ✓ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Pompowane |
| Zdalne Sterowanie | + |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl