Pojazd Terenowy BROTHERS Czerwony
Symbol: PA.JC-666.CR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1995.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PA.JC-666.CR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1995.00
| Specyfikacja | Pojazd Terenowy BROTHERS |
| Silnik | 2 x 200W |
| Akumulator | 2 x 12V7Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Amortyzatory | Tył/Przód |
| Biegi |
|
| Światła |
|
| Wyposażenie | |
| Panel Audio |
|
| Wskaźnik Naładowania | Tak |
| Start | Włącznik z Odgłosami Silnika, |
| Siedzenie |
|
| Otwierane Drzwi | Tak |
| Uchwyt Transportowy | Wbudowany Uchwyt |
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 23,5 Kg, |
| Rozmiar Kartonu | 116,5 x 66,5 x 50,5 cm, |
| Waga Kartonu | 29,5 Kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 35 Kg, |
| Prześwit | 19 cm |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy | |
| Ładowarka | |
| Kabel Mini Jack | |
| Pilot |