Pojazd Na Akumulator XMX623B 24V Biały
Symbol: 4221
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4221
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Wymiary opakowania:
141 cm x 67 cm x 37 cm
Waga opakowania:
33 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | XMX623B |
| Kolor | Biały |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 143 cm x 68 cm x 65 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 29 kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | Bluetooth, MP3, MP4,, USB |