Auto na akumulator Jeep JC666 Czarny Lakierowany
Symbol: 6516
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1530.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 6516
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1530.00
| Informacje o produkcie | |
| Model | Jeep JC666 |
| Kolor | Czarny Lakierowany |
| Silnik | 2x200W |
| Akumulator | 2x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 123 cm x 88 cm x 80 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 28,5kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście MP3, USB, Mikro SD, Bluetooth |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl