Auto na Akumulator Mercedes CLA BIAŁY
Symbol: 2094
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2094
Dostępność: 0 szt.
Cena: 0
Pilot 2,4G , Dwa mocne silniki 45W, Podświetlane Zawieszenie
Duży, mocny i wykonany z najlepszej jakości tworzywa samochód w nowoczesnym stylu zadowoli gusta najmłodszych miłośników marki Mercedes.
Zabawka zalecana przez producenta od 3 roku życia jednak już dzieci od 1 roku życia mogą czerpać niezłą frajdę z jazdy przy użyciu pilota zdalnego sterowania przez rodziców.
Posiada certyfikat CE
Do samodzielnego złożenia (w zestawie instrukcja prosty montaż 20-30min)
| OGÓLNE DANE | |
| Model | Mercedes CLA |
| Kolor | Biały |
| DANE TECHNICZNE | |
| Silnik | 2 x 45W |
| Akumulator | 12V 7Ah |
| Biegi | 2 do przodu, 2 do tyłu (szybki/wolny bieg) |
| Koła | miękkie koła EVA |
| Wymiary pojazdu | 120cm x 52cm x 45cm |
| Średnica kół | 22cm |
| Prędkość | 2-4 km/h 4-6km/h |
| Masa własna | 22 kg |
| Max. obciążenie | 30 kg |
| Czas ładowania | 8 - 12 godzin |
| Czas jazdy | do 1 godziny |
| Inne | ● elektryczny hamulec, działający po zdjęciu nogi z pedału gazu |
| WYPOSAŻENIE | |
| Pasy bezpieczeństwa | ![]() |
| Otwierane drzwi | ![]() |
| Kluczyki | ![]() |
| Zdalne sterowanie | pilot 2,4G |
| Światła | przednie światła LED, podświetlane zegary |
| Dźwięki | przyciski na kierownicy |
| Fotele | miękkie pokryte skórą |
| Audio | radio FM, wejście USB, mikro SD,MP3 |
| Chromowane elementy | felgi i elementy wykończeniowe |
| Inne | Na pilocie przycisk stop umożliwiający zatrzymanie pojazdu |
| DODATKOWE INFORMACJE | |
| Przeznaczenie pojazdu | utwardzona powierzchnia: kostka, asfalt, trawa, nierówności |
| Certyfikat | posiada certyfikat CE, EN |
| Informacje o produkcie | |
| Marka | Mercedes |
| Model | Mercedes CLA |
| Kolor | Biały |
| Napęd | 2x45W |
| Akumulator | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna |
| Wymiary Pojazdu | 120cm x 52cm x 45cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 25kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | X |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza, Podświetlane zawieszenie |
| Audio | Możliwość wyboru źródła dźwięku, USB, Mikro SD, Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy |

