Auto na Akumulator JS360-1 Różowy
Symbol: 7471
Dostępność: 11 szt.
Cena: 1350.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7471
Dostępność: 11 szt.
Cena: 1350.00
| Informacje o produkcie | |
| Model | Jeep JS360-1 |
| Kolor | Różowy |
| Silnik | 2x45W |
| Akumulator | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 136cm x 87cm x 110cm |
| Prędkość | 3-6 km/h |
| Masa Własna | 34,5kg |
| Max. Obciążenie | 50kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | Wejście USB, mp3 |
Sprawdź inne oferty: samochód dla dziecka w naszym sklepie
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl