Auto na Akumulator BMW Retro Czerwone Lakierowane
Symbol: 4600
Dostępność: 8 szt.
Cena: 919.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4600
Dostępność: 8 szt.
Cena: 919.00
| Informacje o produkcie | |
| Model | BMW Retro SX1938 |
| Kolor | Czerwony Lakierowany |
| Silnik | 2x35W |
| Akumulator | 1x12V7Ah |
| Skrzynia Biegów | 3 Prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 115cm x 55cm x 50cm |
| Prędkość | 3-5km/h |
| Masa Własna | 14.6 kg |
| Max. Obciążenie | 30kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3 prędkości |
| Światła | Przednie LED, Podświetlana deska rozdzielcza |
| Audio | Wejście MP3, USB, SD |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl