Auto Na Akumulator Toyota Hilux DK-HL860 Różowe
Symbol: 11948
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1953.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 11948
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1953.00
Auto Na Akumulator Toyota Hilux DK-HL860 Różowe
Wymiary opakowania:
134 cm x 75 cm x 45 cm
Waga opakowania:
31 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | Toyota Hilux DK-HL850 |
| Kolor | Różowy |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 1x12V14Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 133 cm x 85 cm x 69 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 26kg |
| Max. Obciążenie | 35kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | + |
| Otwierane Drzwi | + |
| Kluczyki | + |
| Fotele | Ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2,4G |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | FM Radio mp3, USB Bluetooth |
Zobacz inne oferty: samochodzik na akumulator w naszym sklepie
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl