Auto Na Akumulator Mercedes G63 XXL Czarny 24V
Symbol: 19911
Dostępność: 56 szt.
Cena: 2187.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19911
Dostępność: 56 szt.
Cena: 2187.00
Auto Na Akumulator Mercedes G63 XXL Czarny 24V
Wymiary opakowania:
148 cm x 84 cm x 50 cm
Waga opakowania:
59 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | DK-G63 |
| Kolor | Czarny |
| Silnik | 4x200W |
| Akumulator | 2x24V7Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 158 cm x 93 cm x 81 cm |
| Prędkość | 3-8 km/h |
| Masa Własna | 52 kg |
| Max. Obciążenie | 80kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | do 1 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | ✓ |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | Miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie i Tylne LED |
| Audio | USB, Bluetooth, MP3, MP4, |
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl