Auto Na Akumulator JC222 Zielony
Symbol: 10281
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1638.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 10281
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1638.00
Auto Na Akumulator JC222 Zielony
Wymiary pojazdu:
120 cm x 78 cm x 69 cm
Waga opakowania:
27 kg
| Informacje o produkcie | |
| Model | JC222 |
| Kolor | Zielony |
| Silnik | 4x45W |
| Akumulator | 1x12V10Ah |
| Skrzynia Biegów | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu | 120cm x 78 cm x 69 cm |
| Prędkość | 3-5 km/h |
| Masa Własna | 22kg |
| Max. Obciążenie | 40kg |
| Czas Ładowania | 8 godzin |
| Czas Działania | 1-2 godziny |
| Hamulec | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa | ✓ |
| Otwierane Drzwi | X |
| Kluczyki | ✕ |
| Fotele | miękka ekoskóra |
| Koła | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie | 2.4G, 3-stopniowa regulacja prędkości |
| Światła | Przednie LED |
| Audio | USB, Wejście MP3, Bluetooth |
Zobacz inne samochody dla dzieci w naszym sklepie
F.H. LEAN
Oświatowa 44
42-400 Zawiercie
Poland
+48884877700
zamowienia@leantoys.pl