Kupujesz pojazd elektryczny dla swojego dziecka po raz pierwszy? Nie wiesz, który samochód jest odpowiedni dla Twojego malucha? To jest przewodnik dla Ciebie!

Autka akumulatorowe to jedne z najpopularniejszych, prezentów jakie wybierają młodzi rodzice lub chrzestni/dziadkowie. Oprócz samej jazdy potrafią zabawić dziecko za pomocą wesołych melodii które są fabrycznie wgrane (większość autek ma także wejście USB, a nawet BLUETOOTH). Nic zatem dziwnego, że tego typu zabawki cieszą się uznaniem wśród klientów.

Jaki samochodzik na akumulator wybrać? Zależy to do kilku czynników, przede wszystkim od terenu po jakim będzie się poruszał, budżetu, a także upodobań do danej marki np. AUDI, MERCEDES, BMW, JEEP itp.

Aby, ułatwić ci wybór najlepszego autka dla dziecka, przygotowaliśmy ranking najlepszych sprzętów. Zobacz koniecznie nasz ranking autek elektrycznych i wybierz najlepszy twoim zdaniem model!

 

 1. Auto na akumulator MERCEDES GT-R
  Najczęściej wybierany samochodzik ostatnich tygodni! Łączy w sobie wiele najważniejszych cech: na pierwszym miejscu jest to cena która wynosi poniżej 700zł za autko na miękkich kołach, z miękkim siedziskiem, pilotem, światłami LED, mp3, łagodnym startem oraz wyposażeniem EKSTRA: spojler w CARBONIE, dymione lampy przednie :D
 2. Auto na akumulator MERCEDES GLC 63S – Wersja z napędem 4x4
  Pięknie wykonany, duży i mocny samochód z napędem na każde koło – to ważna cecha jeśli zależy Państwu aby wykorzystać pojazd w nieco cięższych warunkach (trawnik, polna droga), ważnym atutem są także pięciopunktowe pasy oraz wysokie boczne szyby które sprawiają że jest to jeden z najbezpieczniejszych samochodzików na rynku.
 3. Auto na akumulator AUDI E-TRON – wersja z napędem 4x4
  Jest to pojazd wykonywany w tej samej fabryce co wyżej stawiany MERCEDES GLC i co ciekawe posiada identyczne parametry. Stawiamy go jednak niżej w rankingu gdyż jest to gabarytowo mniejsze autko – a co za tym idzie, posłuży dziecku na krócej.
 4. Auto na akumulator AUDI R8 SPORT
  Marzenie wielu dorosłych fanów motoryzacji. Wersja R8 SPORT w swoim miniaturowym wydaniu wyróżnia się wysoką jakością wykonania dzięki czemu mają Państwo gwarancję że prezent wywoła zachwyt wśród uczestników imprezy z okazji roczku. Na wyróżnienie zasługuje piękny dwukolorowy fotel z pikowanej ekoskóry. Autko w korzystnej CENIE!
 5. Auto na akumulator BMW X6M
  Wreszcie coś z BMW! Jest to największy w tym rankingu pojazd na akumulator lecz jednocześnie najdroższy (1299zł za wersję nielakierowaną i 1399zł za lakierowaną). Mocny i bardzo dobrze sterowny samochodzik z trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. Wyróżnia się zgrabną linią nadwozia aczkolwiek ma swoje minusy – fabryka która go produkuje od lat boryka się z problemami polegającymi na tym że każdy egzemplarz ma na tylnych nadkolach 2-3 skazy wyglądające jak małe wgłębienia. Wspomniane skazy widoczne są jedynie pod pewnym kątem, mimo wszystko uprzedzamy o tym i zalecamy wybór innych samochodów jeśli ktoś przykuwa mocno uwagę do każdego detalu.
 6. Auto na akumulator CABRIO AMG GT
  Ostatnim popularnym samochodem w naszym rankingu jest CABRIO AMG GT które swoim wyglądem przypomina słynne MERCEDES GTR. Jest to opcja dla osób które nie są do końca przekonane czy dziecko będzie ochoczo korzystało z zabawki. Cena jest BARDZO ATRAKCYJNA i wynosi niewiele ponad 400zł.