• Zdalnie Sterowany Dźwig R/C Zestaw Maszyn Budowy

Symbol: 4853
289.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h-48h
Cena przesyłki 9.99
Paczkomaty InPost 9.99
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Duża dostępność

Zamówienia telefoniczne: 725 436 533

Zostaw telefon

W przypadku zestawów zestawów zabawek opisywanych jako zdalnie sterowane często tylko jedna z zabawek jest zdalnie sterowana a pozostałe posiadają jedynie napęd frykcyjny. Sytuacja jest jednak zupełnie inna w przypadku  prezentowanego Zestawu Maszyn Budowy - zarówno dźwig jak i dołączone do zestawu pojazdy mogą być sterowane za pomocą specjalnego pilota!

Głównym elementem zestawu jest wysoki, pomarańczowy dźwig starowany za pomocą pilota. Pilot działający na częstotliwości 27 MHz umożliwia obracanie się górnej części dźwigu, poruszanie się haka wzdłuż ramienia, a także opuszczanie liny w celu przenoszenia znajdujących się przedmiotów. Konstrukcja dźwigu wykonana jest z łatwo wczepiających się w siebie elementów, dzięki czemu jest niezwykle prosta do złożenia. Na końcu rozwijanej liny znajduje się niewielki hak umożliwiający podczepienie wiaderka służącego do przenoszenia materiałów sypkich. Miejsce na baterie zasilające dźwig znajduje się w jego tylnej części, będąc idealną przeciwwagą dla podnoszonych towarów.

Podstawa dźwigu wyposażona jest w dwie nóżki wspierające stabilność oraz w rampę służącą do przeładowywania materiału. Do rampy zamontowany jest taśmociąg obsługiwany za pomocą pokrętła - za jego pomocą można transportować materiał do rynny, której ujście znajduje w silosie. W skład zestawu wchodzą dwa pojazdy budowy: koparka i wywrotka. To z nimi wiąże się najciekawsza funkcja zabawki - za pomocą pilota można przełączyć sterowanie z dźwigu na wspomniane pojazdy. Za pomocą pilota można sterować pojazdami do przodu i tyłu, skręcać, a także w przypadku koparki podnosić łyżkę.

Dźwig do działania potrzebuje 4 baterii AA, a pilot do działania potrzebuje 3 baterii AA - baterie nie znajdują się w zestawie. Każdy z pojazdów wchodzących w skład zestawu wymagają do działania 4 baterii AA, które nie są dołączone do zestawu. Ze względu na niewielkie elementy i sposób działania zabawki, jest ona przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Wymiary dźwigu:
60 cm x 57 cm x 10 cm

Wymiary wywrotki:
22 cm x 16 cm x 12,5 cm 

Wymiary koparki:
25 cm x 15 cm x 12,5 cm

Wymiary pilota:
16,5 cm x 15,5 cm x 6 cm

Wymiary opakowania:
77 cm x 42 cm x 13,5 cm.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie